לקבלת תוצאה מרשימה בהשתלת שיער

לקבלת תוצאה מרשימה

לקבלת תוצאה מרשימה, השתלת שיער עושים רק אצל מומחה בתחום

 ד"ר שלום שאלתיאל מחזיק היום בתואר של אחד המומחים הגדולים בעולם להשתלות שיער וממייסדי השיטה החדשה בישראל.

מרפאתו של ד"ר שלום שאלתיאל מצוידת במכשור המתקדם בעולם ונחשבת מהמרפאות המתקדמות בעולם בתחום השתלות השיער.  תחום השתלות השיער עבר כברת דרך ארוכה בשנים האחרונות וכיום מרפאות שעובדות עם הציוד החדיש והמתקדם ביותר בתחום ולפי השיטות החדשות מספקות גם תוצאות מרשימות שנראות טבעיות לחלוטין וללא צלקות או סימנים מסגירים וגם טיפול ללא כאבים וזמן החלמה קצר משמעותית מאשר בעבר.

השתלת שיער עושים רק אצל מומחה מורשה העובד לפי השיטות החדשות ביותר

ד"ר שלום שאלתיאל עובד בשיטת השתלת שיער המתקדמת כיום בעולם – FUE + FHI אשר הוכיחה את עצמה גם בצד הטיפולי עצמו שמתבצע ללא הכאבים שאפיינו את השיטות הקודמות לה וגם בתוצאות שהן לעין ערוך טובות יותר.

זקיקי השיער בשיטה זו נקלטים טוב יותר והתוצאה היא מראה שיער מלא וטבעי שלא ניתן לראות עליו שהוא תוצאה של השתלת שיער.

השיטה החדשה מאפשרת צפיפות שיער גבוהה ושיער מתחדש ומתאימה גם לבעלי שיער קצר. 

לא רבים הם הרופאים שמכירים לעומק את השיטה החדשה ויודעים ליישם אותה ביעילות ובהצלחה ולכן ישנה חשיבות עליונה בבחירת רופא שהוא מומחה לשיטה בעל מתודות עבודה מוכחות, שלא רק עבר השתלמויות עמוקות בה אלא גם התנסה וצבר בה מספיק ניסיון מעשי וידע מהשטח. ד"ר שאלתיאל שלום הוא מראשוני הרופאים בישראל המבצעים השתלות שיער ונחשב ממייסדי התחום בישראל ואחד מגדולי המומחים בעולם.

ד"ר שלום שאלתיאל משתתף כל שנה בכנס העולמי להשתלות שיער בתור מומחה על מנת גם לחלוק מהידע שצבר וגם כדי להתעדכן בהתפתחויות השונות בתחום והתעדכנות המכשור הטכנולוגי.

ד"ר שלום שאלתיאל מקפיד לעדכן את המכשור הרפואי באופן קבוע על מנת להישאר בקצה הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום כדי שיוכל להעניק את התוצאה המרשימה ביותר הניתנת למטופליו.

חדשנות טכנולוגית, ידע עמוק וניסיון רב הם הכרחיים להצלחת ההשתלה

תחום השתלות השיער הוא חלק אינטגרלי מהרפואה האסתטית וככזה הוא נמצא היום במוקד תשומת הלב של חברות מכשור רפואי טכנולוגי מתקדם וזאת הודות למודעות העצמית ההולכת וגדלה יחד עם הנכונות של אנשים רבים להשקיע בטיפולים שיחזירו להם את המראה הצעיר, הבריא והרענן.

רופאים המשכילים לשמור על עדכניות גבוהה עם שיטות הטיפול החדשניות ביותר תוך שימוש במכשור המתקדם ביותר משיגים כיום תוצאות מרשימות מאוד שלא ניתן כלל להשוות אותן לאלו המושגות במרפאות אשר מציעות טיפולים זולים יותר ועובדות עם ציוד מיושן ושיטות מדורות קודמים. כמובן שישנה חשיבות יתרה לרופא עצמו המבצע את ההליך ובחירה של רופא מנוסה מאוד ששמו הולך לפניו בתחום היא ההחלטה הקריטית ביותר בהליך כולו.

ד"ר שאלתיאל שלום מיישם בהצלחה כבר כעשור את השיטה החדשה עם אלפי הצלחות מרשימות שביססו אותו כרופא השתלות השיער הטוב ביותר בישראל.

 

התוצאה היא שיער שופע ומלא בעל מראה טבעי לחלוטין

אם פעם, השתלות שיער היו ניתנות לזיהוי והשיער המושתל היה נראה בצפיפות נמוכה או בשורות מסודרות מידיי, אז כיום, הודות להתקדמות בתחום, השתלות השיער נעשות בשיטה אחרת לגמרי והתוצאה היא פשוט שיער במראה טבעי. שיער מתחדש בעל צפיפות גבוהה וסידור אקראי ולא ניתן להבדיל ולזהות אדם שעבר השתלת שיער.

הביטחון העצמי עולה והתחושה הכללית כולה משתפרת

מחקרים רבים מצביעים על הקשר בין שיער מלא לבין רמת הביטחון העצמי אצל גברים.  קשר זה משליך כמובן גם על רמת שביעות רצון כללית והצלחה בחיים.  כיום אין יותר סיבה לא ליהנות משיער שופע ומלא המקנה לנו מראה צעיר ורענן יותר.