השתלת שיער בישראל

קליניקות להשתלת שיער בישראל

השתלת שיער הופכת לפעולה נפוצה יותר ויותר, בעיקר בזכות השתכללות השיטות שמבטיחות קו שיער חדש ומרשים. ככל שהביקוש להשתלה עולה, כך באופן טבעי גדל גם ההיצע ורופאים חדשים נכנסים לתחום. בנוסף ישנה בחירה בין ביצוע השתלה בישראל לבין ביצוע פעולה זו בטורקיה וגם במדינות אחרות ברחבי העולם. מומלץ בחום להפקיד את הראש שלכם, ואת הגשמת החלום על שיער מלא, אך ורק בידיים של רופא ישראלי מוכר – איש מקצוע שילווה אתכם לאורך כל התהליך ושתוכלו לסמוך עליו בלב שלם באמת. לפניכם 5 מומחים ישראלים שכבר הוכיחו את עצמם בלא מעט מקרים:

1. ד"ר אלכס גינזבורג

ד"ר אלכס גינזבורג הוא דרמטולוג ותיק (דרמטולוגיה – רפואת עור). הוא פעיל ב-ISDS, הארגון העולמי לדרמטולוגיה כירורגית, ב-ISHRS (הארגון העולמי של משתילי שיער) ומרבה להשתתף בכנסים מקצועיים ברחבי העולם. בתחום השתלות השיער פעיל ד"ר גינזבורג מאז 1991, ולצידו בקליניקה שהקים פועל רופא נוסף, ד"ר עופר מור. ד"ר גינזבורג שם דגש רב על התאמת ההשתלה לגילאי המטופלים ולתכנון ארוך טווח.

2. ד"ר שלום שאלתיאל

ד"ר שלום שאלתיאל נחשב לאחד מהאבות המייסדים של תחום השתלות השיער בישראל. הוא למד רפואה בצרפת, התמחה בכירורגיה של הפנים וכבר ב-1988 החליט להתמקד בהשתלות שיער וזאת לאחר שכבר התמחות אצל מומחה בעל שם עולמי ואחד המובילים בעולם באותה תקופה, ד"ר פייר בוהנה (Dr. Pierre Bouhanna).

השתלות השיער שמבצע ד"ר שאלתיאל הן בשיטה החדשנית ביותר הקיימת כיום בתחום, FUE+DHI. שיטה זו מבוססת על השתלה בשיטת FUE (כלומר Follicular Unit Extraction, חילוץ יחידת זקיקים), וכוללת גם שימוש במחט מיוחדת שמאפשרת את שליפת הזקיקים ואת השתלתם בלי לגעת בשורשי השערות. בזכות מחט זו שיעורי הקליטה של הזקיקים גבוהים במיוחד, כש- 90% מהשיער המושתל צומח היטב. בנוסף ניתן להגיע למראה טבעי ולכן מחמיא, וזאת משום שהמחט המיוחדת מאפשרת השתלה בזווית המדויקת ביותר האפשרית.

3. ד"ר אריק איימס

ד"ר אריק איימס הוא מנתח פלסטי שמבצע גם טיפולים שונים בתחום הדרמטולוגיה הקוסמטית וכן השתלות שיער. ד"ר איימס חבר באקדמיה הבינ"ל לדרמטולוגיה קוסמטית (ה-IACD) ובאיגוד האמריקאי לרפואה אסתטית (ה-AAAM). כמו כן הוא מרבה להופיע בטלוויזיה ולקחת חלק בהשתלמויות שונות בתחומי הרפואה האסתטית. ד"ר איימס שם דגש רב על הפן האסתטי בכל הליך שאותו הוא מבצע.

4. ד"ר מאיר כהן

גם ד"ר מאיר כהן הוא מנתח פלסטי אשר מבצע גם השתלות שיער. את לימודי הרפואה סיים ד"ר כהן בשנת 1992 ולאחר מכן התמחה בכירורגיה פלסטית באוניברסיטת תל אביב. הקריירה שלו כוללת גם ניהול של המחלה לכירורגיה פלסטית בבית החולים בלינסון וכן עבודה כרופא בכיר במרכז שניידר לילדים. כיום הוא חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ובאיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית, ומשמש כיו"ר איגוד המנתחים הפלסטיים. ד"ר כהן כתב מאמרים רבים בנושאים מגוונים ובהם שחזור פנים, שימוש בלייזר ועוד. השתלות שיער הן טיפול אחד שמציעה המרפאה של ד"ר כהן, לצד ניתוחי פנים, הסרת שיער בלייזר, הזרקות ועוד.

5. ד"ר אלי כלב

ד"ר אלי כלב הוא בעל תואר ברפואה מביה"ס לרפואה בבולוניה, וכן בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנים בתחום הדרמטולוגיה הקוסמטית. הוא חבר באקדמיה האמריקאית לרפואה אסתטית, ושירת בצה"ל כקצין רפואה. כמו כן משתתף ד"ר כלב בכנסים מקצועיים בתחום הדרמטולוגיה, כולל כמרצה. המומחיות שלו היא ביצוע הליכים אסתטיים ללא ניתוח, והשיער שהוא משתיל הינו שיער סינתטי בעל תאימות ביולוגית גבוהה.

גלילה לראש העמוד