השתלת שיער בטורקיה – מידע חיוני נדרש

השתלת שיער בטורקיה היא תיירות מרפא שזמינה לקהלים רחבים בישראל.

בשונה מתיירות המרפא שמתרחשת בתוך ישראל ומיועדת ברובה לשועי עולם, בטורקיה אם יש לכם הכנסה פנויה של 10,000 ₪ תוכלו להיות מטופלים בהשתלת שיער.

תשלום זה מזכה אתכם גם בהשתלה עצמה וגם בחדר במלון, בדומה למה שקורה בישראל עצמה כשאנשים בעלי אמצעים מגיעים כתיירים מתרפאים. ואולם, הכסף אינו הדרישה היחידה ולמעשה גם לא העיקרית. הדרישה העיקרית היא להיות מתאימים לטיפול ואת זאת יוכל לבחון מומחה השתלות שיער הפועל בישראל ומתווך ביניכם לבין המרפאה בטורקיה.

השלב הראשון – פגישה עם מתווך ישראלי שצפוי ללוותכם במסע

בשלב זה תוכלו לשלוח לו תמונות של הראש בזוויות שונות על פי בקשתו.

הוא יבחן את התמונות ויעבירן לטיפול במרפאה בטורקיה. במרפאה ינסחו עבורכם את שיטת ההשתלה המתאימה וישלחו לכם הצעת מחיר.

בניגוד למה שחושבים המוני ישראלים, אין לזה קשר לכמות הזקיקים שצריך להשתיל. הקשר היחיד שקובע מחיר של השתלת שיער בטורקיה הוא סוג הטיפול המבוקש.

בדרך כלל דווקא המחוסרים הכבדים שסובלים מזוג מפרצים וקרחת אחורית יהיו מטופלים בשיטת FUE בעוד מחוסרים קלים שכל המצח שלהם גדל באופן אחיד יהיו זקוקים להשתלת DHI שנחשבת יקרה יותר אך ממש במעט.

השלב השני – הכנת המסע לטורקיה

בהכנת המסע לטורקיה, תצטרכו לרכוש כרטיס טיסה, האלמנט היחיד שלא כלול בחבילה. ההמלצה שלהו היא לרכוש אותו לבד, ללא סיועו של המתווך הישראלי, על מנת שתוכלו לשלוט בנתונים שלו דרך אתר חברת התעופה.

ההמלצה שלנו היא לרכוש כרטיס עם טרולי בלבד בטיסת הלוך אך בטיסת חזור לשדרג ל- 1 מזוודה.

באופן זה, בנחיתה לא תתעכבו ותוכלו להגיע מיד לאולם הנוסעים ולהיפגש עם צוות מרפאת השתלת שיער בטורקיה שימתין לכם. מאידך, כשתחזרו לארץ, תוכלו להעביר את תרופות השיקום מהטיפול בבטחה במזוודה שתשלחו, מבלי שהביטחון בטורקיה ירוקן לכם את התכולה בשל היותה נוזלית מעל 200 מ"ל.

השלב השלישי – בטורקיה

אם אתם נוחתים אך הפחד מהמחטים ומהזריקות מכרסם בכם, מומלץ לעשות השתלת שיער בטורקיה עם זריקת טשטוש בודדת שמטשטשת את כל הגוף שלכם ולכן היא היחידה שתרגישו. על מנת שהטשטוש יעבוד טוב חשוב לא לאכול ארוחת בוקר אלא לגשת לתהליך על בטן ריקה.

ככה החומר עובד הכי טוב ומטשטש באופן הכי אפקטיבי את הגוף. מומלץ לשדרג השתלת שיער FUE ל- Sapphire FUE בעלות של 100 אירו נוספים וליהנות מזקיקים דקים ומרובים יותר. מומלץ לרכוש מולטי ויטמין לשנה ו- 3 חודשים הקרובים לנטילה יומית בביתכם.

השלב הרביעי – תחזוקה

מומלץ לא לצאת בכלל לשמש בטיול שלכם בטורקיה אחרי ההשתלה, אלא עם מטריה.

יש לשמור על נוהל זה גם בישראל אך כעבור שבועיים מההשתלה ניתן לחבוש כובע. זכרו כי זה לא טיפול משמר את כזה שמספק פתרון לטווח קצר.

שימור ייעשה בטיפולי פלסמה PRP או IPRF וכמובן בתזונה נכונה שתחזק את ההורמונים הטובים ותחליש את גורמי ההתקרחות למינימום. מומלץ מ די חודשיים לבדוק בדם שלכם ערכים כמו ברזל, חומצה פולית, טסטוסטרון טוטל, ויטמין B12 ויטמין D  ומדדים נוספים שימליצו לכם במסגרת השתלת שיער בטורקיה בשביל לוודא שהשיער יציב ולא חשוף לנשירה בזמן הקרוב.

גלילה לראש העמוד