השתלת שיער בחול

השתלת שיער בטורקיה

באמצעות השתלת שיער בטורקיה תוכלו להשיב לעצמכם את קו המצח למצב מלא בתוך 3 חודשים, ולהגיע לצמיחה מלאה של שיער כעבור שנה וחצי לכל היותר.

הטיפול אינו כרוך בכאבים, למעט מספר זריקות הרדמה. ההתעוררות אינה מלווה בכאב. מגע קל (ובכל מקרה אסור לגעת שם מעבר לכך) ירגיש כמו ספוג ואינו גורם לטראומה.

הדבר היחיד שעליכם להקפיד בו הוא להיזהר על הראש, לא לגעת בו בשום אובייקט, להימנע מפעילות גופנית מאומצת ואפילו מחבישת כובע בשבועיים הראשונים שלאחר הטיפול.

מי שמתעניין בטיול בשמש יוכל לעשות זאת באמצעות מטרייה באותה תקופה ולעבור לכובע כעבור שבועיים ימים. טיפול זה מבטיח לכם צמיחת שיער מהירה ופורה במיוחד.

המלצות להכנת הנסיעה להשתלה

הביאו תיק אחד גדול, ורצוי מזוודה, עם בגדים ליומיים. רכשו כרטיס טיסה בו תיק זו נשלח לבטן המטוס, ולא כרטיס טרולי. מרפאת השתלת שיער בטורקיה צפויה להעניק לכם מספר רב של תרופות ותכשירים שחלקם יעברו את ה- 150 מ"ל המותרים להעלאה למטוס, מה שיגרום לביטחון הטורקי בשדה להחרים אותן לפני עלייתכם. רק כרטיס שליחת מזוודה יבטיח את הגעת כל התכשירים לישראל. אכלו בשדה התעופה הישראלי ובמטוס בדרך לטורקיה. אם תבחרו לעשות סדציה, זריקת טשטוש לפני זריקות ההרדמה, לא תוכלו לאכול בטורקיה עד תום הטיפול. קחו אתכם עוד 300 אירו במזומן שאינם כלולים במחיר השתלת שיער בטורקיה. הם ישמשו לרכישת כל מיני תוספים לשדרוג ההשתלה, החל מתוספים טיפוליים שצוות המרפאה צפוי יהיה להעניק לכם במהלך ההשתלה ועד תוספי תזונה וויטמינים לנטילה יומית אשר מאד מומלצים לצד תרופות החובה.

המלצות להתנהלות במהלך הטיפול

ייתכן כי תחושו עייפים אחרי שכיבה על מיטת הטיפולים והתהפכות מהגב לבטן ולהיפך. אם צוות המרפאה מבקש לכם להתהפך ואתם חשים עייפות יתר, בקשו הפסקה. במהלכה, מומלץ לבקש מאחד המטפלים שלכם לרכוש עבורכם ארוחת צוהריים בחמגשית.

בדרך כלל, נהוג לקחת הפסקה זו לאחר שכל הזקיקים נאספו, גם מהראש וגם מהצוואר, ומה שנשאר הוא החלק של ההשתלה עצמה. כמו כן, אם אינכם מבינים מה מדברים אתכם, אתם חשים שהאנגלית של הצוות לא מובנת או יש קצר בתקשורת, בקשו מהלווה הישראלי או מאח סיעודי דובר עברית לבוא לחדר שלכם. אתם תקבלו מענה בעברית מהר מאד, והדבר יסייע לכם להשלים השתלת שיער בטורקיה בקלות.

המלצות להתנהלות על אדמת טורקיה לאחר הטיפול

מומלץ להימנע מבילוי לשם הבילוי. כמות החובות שמוטלת עליכם עכשיו רבה מדי בשביל זה ובכלל, יש להימנע ממאמץ גופני, ריצות לאוטובוס ולמונית וכיוצ"ב. אם אתם ממש חייבים לצאת, קחו אתכם מטריה שתגן על ההשתלה. רכב ההסעות או מונית השירות חושפים אתכם לשמש מבעד לזגוגית? פתחו שם מטרייה, אל תתביישו. עברו על רשימת המטלות שהמלווה הישראלי מסר לכם בנוגע להנחיות הממשלתיות לגבי הקורונה ובצעו אותן על פי סדר: בדיקת קורונה בטורקיה, רישום למתחם הבדיקות של נתב"ג מהטלפון הנייד שלכם ומילוי הצהרת כניסה לישראל. מומלץ לטפל בזה עכשיו, בזמן הפנוי שלכם, כי "כיבוי שריפה" בנמל התעופה באיסטנבול בדקה התשעים זה תהליך מלחיץ לכל הדעות. באשר להגעה לישראל, בתום השתלת שיער בטורקיה, המשיכו ליטול את התרופות בהתאם להוראות שיינתנו לכם. כעבור שבועיים בארץ ניתן לתלות את המטרייה ולהסתובב בשמש עם כובע.