השתלות שיער בטורקיה עושים אצל הטובים ביותר: פרטים במאמר

השתלות שיער בטורקיה עושים אצל הטובים ביותר: פרטים במאמר

לא יהיה זה סוד לומר כי השתלות שיער בטורקיה הן הטיפולים המתקדמים ובעלי הסיכוי הגבוה ביותר להחזרת הצמיחה שלכם. טיפול בשמנים אתריים לא יכול בהגדרה להביא לצמיחה, אלא לכל היותר לעכב נשירה. טיפול בפרופסיה ומינוקסידיל באישור רופא טריקולוג יכול למנוע נשירה וגם לעודד צמיחה בתנאי שיש זקיקים לעבוד איתם. אם נבדקתם אצל רופא זה ואזור הקרחת הנו מוחלט, ללא זקיקים, תצטרכו לעבור בו השתלה. מה עושים במסגרת השתלות שיער בטורקיה וכיצד יודעים למי לפנות לקבלת הטיפול?

לא מתפשרים – הולכים למטפלים הטובים ביותר

כיום לא חסרות בישראל קבוצות ברשתות החברתיות שהמטרה שלהן היא ייעוץ לפני השתלות שיער בטורקיה. בקבוצות הללו אתם צפויים לראות תמונות של אנשים שכשלו בהשתלה, שהשאירו אחריהם אזור תורם מדולל, או דימום יתר לאחר תקופה ארוכה מאז התהליך. למרפאות הללו אתם ממש לא רוצים להגיע. חפשו את המרפאות הטובות, אלה שהפציינטים יוצאים מהן מרוצים, נשכרים, ועם תגובות טובות מהמושתלים הוותיקים. לשם, ורק לשם, חשוב שתירשמו על מנת להבטיח את עתיד השתלתכם.

כיצד הטיפול מתהווה? מהי הטכנולוגיה?

כפי שרמזנו לכם בפסקה הקודמת – יש אזור תורם, ממנו מדללים מעט את השיער על מנת לתרום אותו לאזורים מתקרחים או קרחים. הדילול חייב בהגדרה להתבצע מבלי שיירמז שהוא קרה: במשורה, כזה שאם מתבוננים בו לא מבחינים בכתמי עור כלל ועיקר. כאן, אנו שוב שולחים אתכם לרשתות החברתיות בשביל לראות בעצמכם איפה זה קורה על מנת להירשם. ביצוע התרומה נעשה באמצעות טכנולוגיות ייחודיות כמו FUE או DHI. לכל פציינט מתאימה טכנולוגיה אחרת. ההטמעה של הזקיקים שנתרמו נעשית עם מקדד. מומלץ לשדרג את הטיפול ממקדד מתכת לכזה שעשוי מספיר, על מנת ליצור חורים דקיקים ויפים שיאפשרו להטמיע יותר זקיקים מבדרך כלל. טיפולי השתלות שיער בטורקיה נעשים בהרדמה מקומית, על בסיס זריקה ראשונה ושנייה אותן תרגישו ויתר הזריקות ייעשו ללא כאב עקב השפעה מהירה של ההרדמה.

התוצאה שיש לצפות לה אחרי ההשתלה, עד שלושה חודשים לאחריה

אחרי השתלות שיער בטורקיה המראה התקני הוא ראש בצבע אדום כתחליף לשיער. אלו כרישי דם יבשים וביניהם מצויים הזקיקים, עליהם יש לשמור באמצעות שינה על הגב עם כרית ייחודית שתקבלו במרפאה. במידה ושמרתם על הנהלים, לקחתם תרופות שיקום כנלמד בהדרכות, לא נחשפתם לשמש אלא בליווי מטריה בימים הראשונים וכובע לאחר השבועיים הראשונים והקפדתם על תזונה בריאה ומאוזנת, כעבור 3 חודשים אתם צפויים לראות ניצנים של צמיחה, כשבמהלך התקופה הזו תהיה קרחת נשירה אצל רובכם. זהו שלב תקני שלאחריו תבוא תחילת הצמיחה. חשוב להקפיד על מקלחת בשמפו וב- Lotion רפואיים בתקופה שינחו אתכם במרפאה ולחזור לשמפו רגיל באישור נציג המרפאה בהתאם למצב עור הקרקפת שלכם.