הסרת קעקועים

מעוניינים להסיר קעקועים ללא ניתוח, ללא השארת צלקות ומבלי לספוג כאבי טראומה ממושכים? הכירו את שיטת Fotona qx max להסרת קעקועים בלייזר! הסרת קעקועים לא חייבת לכאוב או להיות חלק מטיפול כירורגי ובוודאי שאין היא מוכרחת להשאיר צלקות בכלל. במאמר שלפניכם נספק לכם מידע על השיטה ששינתה לחלוטין את כל ההבנה האנושית על אופן הסרת הקעקועים העכשווי.

מכשירי לייזר באורכי גל שונים יוציאו מגופכם את כל צבעי הקעקוע ללא צלקות

לכל מכשיר לייזר בטכנולוגיית Fotona qx max להסרת קעקועים – אורך גל שונה. אשר על כן, הוא מחיקון מדויק לצבע שמייצג את אותו אורך גל. המטפל שלכם יפגיש את גופכם עם מכשירי הלייזר השונים בהתאם לצבעי הקעקועים שעל עורכם, במטרה להסירם מה שיותר מהר.

כך הטיפול מתחיל להיות מוסדר

אם אתם סבורים שאתם צריכים הסרת קעקועים, הירשמו לשירות וקבלו שיחת יעוץ עם המטפלים המומחים. במהלכה, תחובר לכם תוכנית חודשית או רב חודשית, במסגרתה תצטרכו להגיע מדי שבוע עד להשלמת התהליך מטיפול לטיפול תוכלו לחוש בעוד שכבה נמחקת, עד שלא תראו בכלל שכבות של קעקועים.

יישום הטיפולים בתוכנית הרב חודשית להסרת קעקועים

אתם מגיעים למפגש, ומזכירות המכון תספק לכם חומר למריחה לאלחוש המגע של הלייזר בעור שלכם. לאחר מכן, תוכלו להיכנס לחדר הטיפולים ולעבור רובד ראשוני של הסרת קעקועים. במפגש הבא הקעקועים ילכו וייטשטשו עד שייעלמו לחלוטין. הסרת קעקועים באמצעות Fotona qx max תבטיח חוסר מרגש של כאב משמעותי, מחיר טוב והרבה רצון טוב של צוותי המטפלים לספק לכם את הטוב ביותר.

עמידה בזמנים ללא עיכובים

בשונה מתעשיות אחרות המוכרות לכם חלום כמו שיער מושתל או טיפול קוסמטי כלשהו, כאן מדובר על הסרת קעקועים על אמת: הקעקוע ילך וידהה עד שייעלם לחלוטין כחלק מתוכנית סדורה. המומחים של חברת הסרת קעקועים יעבדו על מנת לספק לכם עמידה בזמנים כפי שהובטחו לכם לגביהם. לעתים, תיתכן סטייה קלה של מספר ימים אבל הדרך ליעד (הסרה מוחלטת ללא צלקות) תהיה גם אז מאד קרובה.

מחירי הסרת קעקועים בשיטה חדשנית

המחיר, על אף שאינו זול, כולל בתוכו את כל השירותים שנדרשים עד להסרה המוחלטת: שימוש בתכשיר נוגד עקצוצים בעור, העברת נרות הלייזר בצבעים השונים מבית Fotona qx max וסיכום פגישה תוך לימוד של מה שעבר עליכם בפרקטיקה. ניתן להסדיר את תשלום המחיר על הסרת קעקועים במגוון רחב של דרכים, החל ממזומן, כלה בהעברת מזומן באינטרנט ועד שימוש בכרטיס אשרי עם מספר גדול של תשלומים. בהסרת קעקועים אינו טיפול שתוצאתו זמנית אלא לצמיצות. העור חוזר להיות מה שהוא היה, ללא צלקות וללא סימני כוויה מכל סוג. הסרת קעקועים עם Fotona qx max מבית טופ לייזר מספקת לכם האת מה שאתם צריכים בשביל ליהנות שוב מעור נקי כבעבר.

גלילה לראש העמוד