הסרת קעקועים ללא כאבים וללא הליך כירורגי

אם יש לכם קעקוע והייתם יודעים שיש דרך לא כואבת, ללא ניתוח ואפילו ללא הרדמה הדורשת טיפול חצי פולשני, עם 100% תוצאה וללא שביב של צלקת, האם הייתם נרשמים לטיפול באמצעותה?

ובכן, עדכון: יש דרך כזו. הכירו את טכנולוגיית Fotona qx max, שירות הסרת קעקועים המהווה רפואה פורצת דרך עם פיתוחי עילית מן המעלה הראשונה.

שיטה זו עומדת בכל התקנים הרפואיים המערביים, כולל זה של ה- FDA וזכתה לאישור של משרד הבריאות וארגון הבריאות העולמי. אין תופעות לוואי ואין חשיפה של העור לסרטן.

על השיטה

מדובר על מחיקון לקעקוע שפותח באופן 100% מדויק שלא משאיר צלקות.

במקום לחתוך פיזית את עור הקעקוע ולקוות שלא תישאר צלקת, יוצרים קרן לייזר בעלת אורך גל המייצג את הצבע המוטבע על הקעקוע. התוצאה היא הסרת קעקועים מוחלטת.

בשונה ממחיקת כתב עט מנייר כתוב, בה אין מנוס מלצבוע בטיפקס, כשמוחקים מהעור שלנו אפשר בכיף לכוון עליו לייזר. בשונה מנייר, עור אינו חשוף לשריפה כתוצאה מכוונון כזה. הלייזר גורם לצבע הקעקוע לדהות ממפגש למפגש עד שבטיפול האחרון כבר אין קעקוע והעור חוזר למצבו הקודם.

כמות המפגשים הנדרשת להסרת קעקוע

קעקוע בגודל קטן ומעט צבעים עשוי לארוך כ- 3 מפגשים לעומת קעקוע צבעוני וגדול שעשוי להגיע גם ל- 15 ואפילו ל- 18 מפגשים לעתים.

תהליך הסרת קעקועים תלוי לגמרי בסוג הקעקוע שמעטר את העור שלכם. בהתאם למה שיתגלה בפגישת תיאום הציפיות ביננו, ייקבעו הפגישות, תיקבע כמות הפגישות הנדרשת, ומובטחת עמידה ביעדים מדויקת למדי, להוציא סטיות קלות של 2 מפגשים יותר או פחות.

במהלך הטיפול – זה מה שקורה

אתם מגיעים למכון הסרת קעקועים ומקבלים חומר מריחה המבטל את השפעת הלייזר שאמורה לעקצץ כמו בצילום אולטרסאונד. מריחת חומר זה מבטל את ההשפעה הפיזית של הלייזר והוא משמש כחומר מחיקה בלבד שאינו מורגש ואינו צפוי לגרום לחוש בצריבות או בדגדוגים. לאחר משיחתכם בחומר הזה תיכנסו לחדר הסרת קעקועים ושם תעברו סדרה של כוונוני לייזר על מוקד הקעקוע.

הלקוח בשגרת הטיפולים

מטיפול לטיפול הלקוח יחוש שיש התקדמות ושישנה דהיית של הקעקוע ככל שהזמן חולף.

לקראת סוף סדרת הפגישות שייקבעו לכם תוכלו לחוש הקלה בעומס הצבע המקורי של הקעקוע עד כדי דהייה כמעט מוחלטת. בתום המפגש האחרון כבר לא יהיה בכלל קעקוע ולא ניתן יהיה לזהות איפה הוא היה באופן מדויק.

הדרישות ממועמדי הטיפול

על מועמדי הטיפול לגלות סבלנות ולזרום עם לוח הפגישות בעת תהליך הסרת קעקועים בלייזר.

זה לא קל להזדקק לשירות הסרת קעקועים בהרגשה שזה לא יעזור. זה לא קל שקצב ההתקדמות איטי כמו צב. הכאב האמיתי של השיטה אינו פיזי אלא סבלנות עור הפיל אליה נדרשים המועמדים.

בסופו של דבר, בסוף המדויק של לוח הזמנים שנקבע, אין קעקוע. לכן, סבלנות והתמדה הן דרישות מרכזיות ומהוות בטוחה של ממש להצלחתו של הטיפול.

גלילה לראש העמוד