הסרת קעקועים בשיטה ייחודית ללא צורך בניתוח

הסרת קעקועים היא אחד הנושאים היותר מדוברים בקרב אנשים בוגרים בגילים שונים. כבר בגיל 25 וכמובן בגילים מתקדמים מכך, לקוחות רבים תוהים כיצד ניתן להסיר סופית קעקוע מבלי לפגוע בעור שלהם?

למי שלא בקיא בעניין, הוא מאד פשוט להבנה: נכנס אדם לבית החולים למחלקת עור ודרך קופת החולים שלו מבקש לממש ניתוח הסרת קעקועים. הדבר הראשון שהמזכירות תציג לו הוא מסמך דרישות שיהיה עליו לאשר את הכתוב בו. המסמך מנוסח במתכונת כה מגבילה עד כי נדמה שהמועמד להסרה הוא נותן השירות והרופא הוא מקבלו.

הרופא דורש מהמועמד לניתוח לחתום על הסתכנות בצלקת, כולל על סיכון שהיא תהיה ממש באזורים נראים לעין כמו עור הפנים. בבתי החולים הפרטיים המצב לא הרבה יותר טוב.

אמנם הסיכוי לצלקת קטן יותר, אבל גם שם לקוחות יוצאים עם סיפורים מסמרי שיער על אובדן רקמות טבעיות והחלפתן בצלקות מכוערות לא פעם ולא פעמיים. רק שיטה זו, המבוססת על לייזר בלבד, וללא ניתוח, תבטיח את ההסרה ללא סיכונים מיותרים.

הסרת קעקועים ללא סיכון – על התהליך מהזווית המדעית

מדובר על הליך מדעי מאד פשוט להבנה. כפי שעט הוא כלי כתיבה חזק מעיפרון במובן זה שלא ניתן למחוק אותו, כך בדיוק עובד החומר של הקעקוע, להבדיל ממשחקי חינה לילדים שכן נמחקים. מדוע טיפקס מוחק עט? משום שמדובר על חומר צביעה לבן.

האם זה בדיוק הלבן של דף הנייר? כמובן שלא וזה מקביל לצלקת. הדרך המדעית המושלמת למחוק עט מבלי להשאיר סימן היא ליצור טכנולוגיה המפיקה קרני אור בעלי אורך גל שבנוי כמו הספקטרום של הצבע של העט.

זה בדיוק מה שעושים לשם הסרת קעקועים מעור האדם. בשונה מדף הנייר שיכול אולי להישרף כתוצאה מקרן אור כזו, האפידרמיס האנושי בנוי ואפילו מתוכנת לספוג זאת. הוא סופג זאת כל יום מהשמש, כל יום כשמדליקים אור או נר בבית והלייזר זהה בעוצמתו לעוצמות הללו (וביחס לעוצמת השמש הישראלית הוא אפילו פחות ממנה בהרבה). אין בשיטת הסרת קעקועים זו תופעות לוואי משום סוג, גם לאט תופעות מסרטנות. יש בזה רק אלמנט אחד, מחיקה מדעית מדויקת של הקעקוע עד להיעלמותו המוחלטת, כשהעור חוזר אליכם כמו שהמקעקע שלכם קיבל אותו.

זמני השלמת התהליך ופרוצדורת הטיפולים

ככל שהקעקוע יותר קטן ועם פחות צבעים, זמן תהליך הסרת קעקועים יהיה מהיר יותר. ישנם קעקועים שמוסרים בתוך 3 מפגשי טיפול וישנם קעקועים שנדרשים להם 15-18 מפגשים שכאלה. אנו נדע מראש כמה מפגשים אתם תצטרכו להשלמת הסרת קעקועים, עם סטיות תקן של 1-2 מפגשים לכאן או לכאן. הטיפול כולל הגעה למכון, התמרחות בחומר שמבטל את הרגשתו הפיזית של מגע הלייזר, וכיוון הלייזר המתאים לצבעי הקעקוע שלכם לעברו למשך מספר דקות. ממפגש למפגש אתם תראו דהייה עד שתתבצע הסרה מושלמת.

 

גלילה לראש העמוד