דברים שחשוב מאד לדעת לפני היציאה למסע השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה היא יוזמה מבורכת שבסופה, בסבירות גבוהה מאד, השיער שלכם יחזור לקו הצמיחה מימי הילדות וישכיח את מפרצוני הקרחות. מה חשוב לדעת לפני שאתם עושים צעדים לקראת המסע? ריכזנו לכם כאן את כל מה שכל אחד חייב להכיר ולדעת על מנת להפוך כל פעולה שהוא עושה למוצלחת שתתרום להשלמת יעד השתלת השיער על הצד הטוב ביותר.

הכנות לטיסה

ההכנה דורשת קניית כרטיס טיסה על ידכם משום שהתשלום על ההשתלת כולל מלון, מה שהופך את חובכם להסדרתו בלבד. כיצד רוכשים כרטיס טיסה המיועד עבור השתלת שיער בטורקיה? יש לחשוב על מה שיקרה בטיסת ההלוך ומה שיקרה בחזור ולפעול על פי הנתונים. בטיסת ההלוך אתם בוודאי תרצו לבלות בשדה התעופה כמה שפחות, לפגוש את המשלחת ולהגיע כמה שיותר זריז למרפאת השתלת שיער בטורקיה. לכם כך יש לרכוש כרטיס ללא מזוודה שלא תתקעו במסוע אלא תגיעו עם הטרולי ישירות. ואולם, טיסה זו בחזור עלולה להפוך לחרב פיפיות. היות ואתם נושאים עמכם תרופות שחלקן נוזליות שנועדו לרפא את הגלדים שלכם, הדבר האחרון שאתם צריכים זה ששוטר ירוקן לכם את זה לפני העלייה למטוס. לכן, בכרטיס החזור כן רוכשים זכאות למזוודה אחת לבטן המטוס, ובה שולחים את התרופות.

הסדרת טיפול ללא כאבי מחטים

פתרונות ההרדמה והטשטוש של היום מאפשרים להעלים כאב אפילו של זריקות ההרדמה בעצמון! כן, קראתם נכון. אם אתם לא מעוניינים להרגיש את המחטים של זריקות ההרדמה, עליכם להסדיר סדציה לקראת הגעתכם אל מרפאת השתלת שיער בטורקיה. זו זריקה שניתנת לקיבורת היד, בדומה לחיסון, והיא נושאת עמה חומר מטשטש ברמה גבוהה מאד, כולל מערכות גוף פנימיות. טשטוש ברמה כזו מאפשר לבצע את ההרדמות ללא כאבים. טיפ חשוב: אל תאכלו בוקר ע החברים בלובי בית החולים הטורקי. פשוט המתינו לתורכם בלי אוכל להיכנס לטיפול. זה ייתן לחומר הסדציה את ההשפעה הטובה ביותר, ללא חומרים שעלולים להחליש את העוצמה שלה.

הכרת סוגי טיפולים ונושאים שכדאי לשאול את הנציג הישראלי בגינם

תרופות לאחר ההשתלה – מדובר על תרופות שיקום לפצעים, בגדול, בתוספת אנטיביוטיקה וכדורים לחיטוי פנימי. שווה לשאול האם ישנם אמצעי בריאות שלא כוללים תרופות, שייעודם הוא לשמור על הגוף במצב מחוזק? התשובה היא שיש: תערובת מולטיוויטמין שניתן לרכוש במרפאה בעלות של 80-200 אירו.

שדרוג השתלת שיער FUE – FUE הן ראשי תיבות של Follicular Unit Extraction, קיבוץ יחידת זקיקים. בהשתלת שיער זו עובדים בטור, על פי סדר ולא במקביל. קודם פותחים ערוצים, ולאחר מכן מטמיעים בהם את כל הזקיקים שנתרמו מראשכם. ניתן לשדרג השתלת שיער בטורקיה מסוג זה באמצעות Sapphire FUE. זהו שימוש במקדד אבן ספיר במקום מתכת, מה שמאפשר קצוות דקים וחדים יותר שבתורם יהיו מסוגלים לתרום יותר זקיקים PER נקודה בראש.

גלילה לראש העמוד