איפה לעבור השתלת שיער

איפה לעשות השתלת שיער

השתלת שיער בטורקיה

האם גם אתה מרגיש שג'ל בשיער והסתרקות אחורה כבר לא עובדים ואתה מסתרק לצדדים עם שביל באמצע כהתפשרות? זה עשוי להיות שינוי סגנון השיער, אבל כנראה שאין לך ברירה אלא לעשות כן. אם החלק הקדמי של הראש שלך מידלדל ועיקר השיער נסוג לאחור, משמע שאתה חווה נשירה בזה הרגע. אל תדחה למחרתיים את מה שאפשר יהיה להסדיר כבר מחר: השתלת שיער בטורקיה.

שמנים אתריים? רולר לשיער? אלו לא פתרונות שעובדים

ברחבי הרשת יהיו גורמים פרטיים רבים שינסו להבהיר לכם שהשתלות לא בהכרח עובדות, בעוד השמן האתרי שהם מציעים או רולר השיער לדקירת הקרקפת יצמיחו שיער. החלק הראשון של המשפט שלהם דווקא נכון: יש משתילי שיער גרועים, ואפילו כאלה שאף שקל שלכם לא כדאי להשקעה בהם, כי התהליך נידון לכשלון. כאן, בדיוק נכנס הנושא של השתלת שיער בטורקיה ובכדי להיות יותר ממוקדים אתכם, באיסטנבול. שם, משתילי השיער הם מקצועיים באופן מלא. המטופלים פשוט חוזרים עם זקיקים תחילה וכעבור 3 חודשים ראשונים, עם קצוות שיער שמתמלאים עד תום השנה והופכים לשיער שופע. רק בתום ההשתלה, ולאחר אבחון במכון PRP בארץ (PRP הוא טיפול פלסמה להשקיית ההשתלה בדם וויטמינים) ניתן לרכוש רולר לדקירת הקרקפת אבל לאחר מדידה של עובי העור ורמת הרגישות שלו להתאמת מוצר מושלם. זה לא מוצר שרוכשים בחברה מסחרית המשווקת שמנים אתריים כי מה שמקובל שם הוא מכירה של רולר חד ועבה מדי שעשוי לעשות לכם נזקים בלתי הפיכים.

קביעת סוג ההשתלה הנדרש

הקביעה נעשית במרפאה האמונה על השתלת שיער בטורקיה. על מנת לקבוע שהיא נכונה עבורכם, תצטרכו לשלוח למלווה הישראלי שלכם 5 תמונות של הראש שלכם: חלק קדמי, חלק קדמי בהתכופפות, חלק אחורי, צד שמאל וצד ימין של השיער. הממצאים שהרופא וצוות הסיעוד יקבלו יאפשרו להם להסיק אחד משניים: האם מדובר בנסיגה בקו עגול אחיד של כלל קו המצח, או בנסיגות צדי ימין ושמאל, הנקראות בסלנג הישראלי "מפרצים". עבור מטופלים עם נסיגה אחידה תוצע בדרך כלל שיטת DHI, ובעברית יישום שיער באופן ישיר (על ידי מכשיר אלקטרוני שמטמיע את הזקיקים). עבור מטופלים עם נסיגת מפרצים תוצע שיטת FUE, קיבוץ יחידת זקיקים. במסגרתה, ההשתלה תיעשה בידיהם של אנשי הסיעוד, אחד לאחד, זקיק אחרי זקיק.

יישום ההשתלה הלכה למעשה

יישום טיפול השתלת שיער בטורקיה נעשה בהרדמה מקומית. לפני התרחשותה, תעברו 2 תהליכים חשובים: בדיקת דם לקביעה שאתם מתאימים בכלל להשתלת שיער. כסף בחזרה וכרטיס חזור מוקדם יוענקו למי שאינו מתאים. הדם שיילקח ישמש למתן פלסמת PRP ראשונה לאחר ההשתלה. את יתר שלושת ה- PRP תצטרכו להשלים בישראל אחת ל- 2-3 חודשים. התהליך השני שתצטרכו לעבור הוא פגישה עם הרופא, שישרטט את השתלת השיער באמצעות לורדים ייעודיים על הקרקפת שלכם. לאחר בדיקת הדם ולפני הפגישה עם הרופא תוכלו להתפנות לאכול ארוחת בוקר. מי שמבקש שההשתלה תיעשה בסדציה יידרש לצום. לאחר הפגישה עם הרופא אתם תיפגשו עם צוותי הסיעוד המטפלים שיישמו את זריקות ההרדמה ולאחר מכן את הליך איסוף הזקיקים והשתלתם.